Proje Talep

Biz Kimiz

SERDUR GLOBAL

Biz Kimiz?

2008’de kurulan Serdur Global; mobilya imalatı ve müteahhitlik sektörlerinde hizmet veren İstanbul merkezli uluslararası bir şirkettir. Serdur Global; otel, hastane, okul, ofis, konut, havaalanı, dini ve askeri tesis gibi çok geniş bir yelpazedeki yapıların kaba inşaat sonrası tüm imalat aşamalarını “anahtar teslim” gerçekleştirmektedir. Türkiye’de üç, Katar’da bir fabrikası bulunan Serdur Global, yüzlerce tedarikçisi ve binlerce kalemlik ürün yelpazesiyle kusursuz bir hizmet zinciri oluşturmaktadır.

 

Çok sayıda büyük ölçekli projeye imza atan Serdur Global, Türkiye, Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, İngiltere, Kuveyt, Sudan, Etiyopya, Karadağ, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Yemen ve Gürcistan’ın da aralarında bulunduğu 40’ı aşkın ülkede müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına tek noktadan eksiksiz çözümler sunmaktadır.

 

Serdur Global, tecrübeli mimar, iç mimar ve mühendislerinin yeteneğini ve özgün bakış açısını sahip olduğu mobilya fabrikalarının gücüyle harmanlayarak dört kıtada “anahtar teslim” hizmet vermektedir. Ekiplerimiz, tüm projeler için özel olarak tasarladığımız her türlü sabit ve hareketli mobilyayı Avrupa standartlarındaki tesislerimizde yüksek kalitede üretmekten ve kusursuz bir uygulamayla kullanıma hazır şekilde teslim etmekten gurur duymaktadır.

 

Serdur Global, bir mimari projeye sıfır noktasından başlayabildiği gibi uzman ekiplerimiz müşterimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda işin herhangi bir basamağında da devreye girebilmektedir. İnşaatçılarımızın yanı sıra, analistler, mimarlar, iç mimarlar, mühendisler, kalite kontrolörleri, zanaatkarlar ve eksperlerden oluşan ekibimiz, müşterilerimizin hayalini kurduğu her tür konsepti gerçeğe dönüştürmekte uzmanlaşmıştır.

 

Serdur Global, her tür mimari proje için güçlü mekanik ve elektrik çözümleri, yenileme ve donatı hizmetlerinin yarı sıra iç mekan tasarımı konusunda da uzman iç mimarlarımızın elinden kusursuz tasarım çözümleri de sunmaktadır.

SERDUR GLOBAL

Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ


2008’den bu yana hep daha iyiyi ve daha kaliteliyi hedefleyen Serdur Global’in ilk ve en önemli hedefi, müşterilerinin memnuniyetini sürekli kılmaktır. Birinci sınıf malzeme ve işçilikle desteklediğimiz üretim tesislerimiz ve uzman kadrolarımızla müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak öncelikli ilkemizdir. 


Serdur Global’in misyonu ise teknolojiye uyumlu, yenilikçi, şık mekânlar tasarlamak; bu mekânları yüksek kaliteli ve konforlu mobilyalarla donatarak müşterilerine “anahtar teslim” ve “kusursuz” bir hizmet sunmaktır. 

 

VİZYONUMUZ


Serdur Global’in vizyonu, ürünlerinin ve hizmetlerinin kalitesini her geçen gün daha yükseğe taşımak, mobilya üretiminde ve müteahhitlik hizmetlerinde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olmaktır.

SERDUR GLOBAL

Ortak Değerlerimiz

Serdur Global ailesinin tüm üyeleri, çalıştıkları şirketin misyonu, vizyonu ve ortak değerleri doğrultusunda davranırlar, Türkiye’nin ve şirketimizin çıkarlarına ve ideallerine özen gösterirler. Çalışanlarımız, gerçek veya tüzel kişilere karşı yasallık, eşitlik ve dürüstlük ilkelerine aykırı tutum ve davranışlarda bulunmazlar.


Çok uluslu bir personel profiline sahip olan Serdur Global ailesinin fertleri, insanlar arasında cinsiyet, din, dil, ırk, inanç, siyasi düşünce ve benzeri sebeplerle ayrım yapmazlar, insan hak ve özgürlüklerine aykırı veya kısıtlayıcı muamelelerden ve fırsat eşitliğini engelleyici davranış ve uygulamalardan uzak dururlar; Serdur Global’in ortak değerlerini ve politikalarını engelleyemezler. Görevini en iyi şekilde yerine getirmek için elinden geleni yapan çalışanlarımız, kendilerine gösterilen güvene lâyık olduğunu davranışlarıyla da ortaya koyarlar. 


Serdur Global ailesinin ortak değerlerine ve etik ilkelerine aykırı bir durumla karşılaşırsanız delilleriyle birlikte info@serdurglobal.com adresine başvurabilirsiniz.